30-48 AY AİLE & ÇOCUK RİTİM VE NOTA EĞİTİMİ PROGRAMI

ETİLER MÜZİK OKULU

services

30-48 AY AİLE & ÇOCUK RİTİM VE NOTA EĞİTİMİ PROGRAMI

30-48 ay arası çocuklarımız ve aileleriyle birlikte, onlara hareket özgürlüğü tanıyan sınıflarda haftada bir gün 45 dakika buluşuyoruz.1 ders saati içinde en fazla 10 çocuğun kabul edildiği Kids Rhythm & Play programı 30 ay ve 4 yaş arasındaki çocuklar için geliştirilmiştir. Çocuklar bu dönemlerinde bedenlerine daha çok hakim olabilirler.

Programın amacı çocukların müzik ile ilişkisini yeni şarkılarla, ritim egzersizleri, hareket oyunları ile birlikte çocuğun müzik yapabilme yeteneğini uyandırmak ve zevkle müzik yapabilmesini sağlamaktır.

KIDS Rhythm & Play

Artık kalem tutmaya başlayan çocuklarımıza nota yazımı, nota öğretimi, yer piyanoları üzerinde öğrenecekleri notalardan çalabilecekleri ufak parçalar öğretilir.

KIDS Rhythm & Play

Enstrüman eğitimine hazırlık kabul edilen bu derslerimizde artık ritim çalışmaları, nota değerlerini tanıyarak bunlara özel olarak yazılmış parçalara eşlik ederek yapılır.

Sene ortası ve sene sonu olmak üzere yılda 2 kez çocuklarımızın derste yaptığı çalışmaların sergilendiği sahne gösterimiz gerçekleşir. Sene sonu gösterimizde çocuklarımıza katılım sertifikaları verilmektedir.

Bireysel Enstrüman, Şan Programlarımız, Kids Music Class Programlarımız İçin Ücretli Deneme Dersi Randevusu Alabilirsiniz.