Baby Music Class (6-15 AY AİLE & BEBEK MÜZİK EĞİTİMİ)

ETİLER MÜZİK OKULU

services

6- 15 ay AİLE & BEBEK MÜZİK EĞİTİM PROGRAMI

Altıncı aylarından itibaren çocuklar için oluşturduğumuz, onlara hareket özgürlüğü tanıyan sınıflarda haftada bir gün 45 dakika buluşuyoruz.

1 ders saati içine en fazla 10 çocuğun kabul edildiği Baby Music Class programı, bebeklerin anne veya babaları ile kaliteli zaman geçirirken perküsyon aletleri eşliğinde, matematiksel zekayı geliştirecek ufak müzikli oyunlar ve sözlü şarkılarla ilk eğitimlerine başlamalarını mümkün kılar. Bebeklerimizin gelişimi ile ilgili konuların işlendiği sözlü şarkılar (yemek yemek, banyo yapmak, vb.) onların kelime dağarcıklarını geliştirerek kolay konuşmalarını sağlamaktadır.

Sene ortası ve sene sonu olmak üzere yılda 2 kez çocuklarımızın derste yaptığı çalışmaların sergilendiği sahne gösterilerimiz gerçekleşir. Sene sonu gösterimizde çocuklarımıza katılım sertifikaları verilmektedir.

Baby Müzik

Sınıfımızın bir oyun grubu olmadığını hatırlatır, bebeklerinize müzikle olan ilk tecrübelerini Kids Music Class kalitesi ile yaşatmanızı tavsiye ederiz.

Eğitmenlerimizin tamamı konservatuvar mezunu ve pedagojik formasyon sertifikalıdır.

Derse gelirken çocuklarımız için temiz bir ev ayakkabısı ya da patiği yanınızda bulundurmanızı rica ederiz.

Derslerimize dilediğiniz zaman ücretli deneme dersi randevusu alarak herhangi bir tarihte dahil olabilirsiniz.

Bireysel Enstrüman, Şan Programlarımız, Kids Music Class Programlarımız İçin Ücretli Deneme Dersi Randevusu Alabilirsiniz.